Konzultace a poradenství

„Nejprve je nutno změnit sebe. Pak už zpravidla nebývá nutno měnit poměry.”
M. Twain

Systemický (pomáhající) rozhovor

Konzultace a poradenství u mne probíhají formou systemického rozhovoru. Takto vedený rozhovor  - poradenský, konzultační i terapeutický - je zaměřený na zjištění Vašich konkrétních potřeb a přání a hledání nejvhodnějšího způsobu jejich naplnění. Je velmi efektivní jak pro jednorázovou pomoc při řešení akutního problému, tak pro dlouhodobou spolupráci na trvalých změnách. Z principu nenabízí rychlá řešení, univerzální rady ani expertní poradenství.

Pracuje s vírou ve schopnosti každého z nás nacházet nejlepší řešení svých otázek a potíží v sobě. Předpokládá, že my jsme experti na vlastní život a někde uvnitř víme, co dělat a co je pro nás v dané situaci nejlepší. Vnímá naše prožitky jako subjektivní a zcela jedinečné. Nejsou věrným odrazem toho, co se s námi a kolem nás děje, ale interpretací, s níž máme možnost pracovat a kterou můžeme měnit...

Více o systemickém přístupu ...

 

S čím pomáhá:

Naše potíže, trápení a problémy lze chápat jako podněty ke změně. Často jsou to:

 

Jak probíhá sezení:

Co si odnesete:

 

Objednat se můžete zde.

Aktuálně

JE ČAS NA ZMĚNU:
1.1.2022
1.1.2022

Vážení a milí,

v současné době si vybírám čas na přehodnocení své vlastní životní cesty a až do odvolání služby neposkytuji. Nadále se věnuji svým dětem a soustředím se na zvýšení kvalifikace formou studia na vysoké škole v oboru sociální a pastorační práce. Kromě toho jsem byla nucena v posledních měsících zaměřit pozornost opět do svého vlastního vnitřního světa, abych procházela další fází intenzivního sebepoznání a ujasnila si směr, kterým se  vydám v nadcházejícím životním období. V případě, že máte jakékoli otázky, můžete mi napsat:-).  Děkuji za pochopení a všem přeji do nového roku pevné zdraví, hodně lásky, klidu a spokojenosti. Srdečně, Lenka:-)Rychlý kontakt:
1.12.2016
1.12.2016

Ing. Lenka Horáková
mob.: (+420) 731 007 755
email: lenka@terapieprozivot.cz
skype: terapieprozivot