Konzultace a poradenství

„Nejprve je nutno změnit sebe. Pak už zpravidla nebývá nutno měnit poměry.”
M. Twain

Systemický (pomáhající) rozhovor

Konzultace a poradenství u mne probíhají formou systemického rozhovoru. Takto vedený rozhovor  - poradenský, konzultační i terapeutický - je zaměřený na zjištění Vašich konkrétních potřeb a přání a hledání nejvhodnějšího způsobu jejich naplnění. Je velmi efektivní jak pro jednorázovou pomoc při řešení akutního problému, tak pro dlouhodobou spolupráci na trvalých změnách. Z principu nenabízí rychlá řešení, univerzální rady ani expertní poradenství.

Pracuje s vírou ve schopnosti každého z nás nacházet nejlepší řešení svých otázek a potíží v sobě. Předpokládá, že my jsme experti na vlastní život a někde uvnitř víme, co dělat a co je pro nás v dané situaci nejlepší. Vnímá naše prožitky jako subjektivní a zcela jedinečné. Nejsou věrným odrazem toho, co se s námi a kolem nás děje, ale interpretací, s níž máme možnost pracovat a kterou můžeme měnit...

Více o systemickém přístupu ...

 

S čím pomáhá:

Naše potíže, trápení a problémy lze chápat jako podněty ke změně. Často jsou to:

 

Jak probíhá sezení:

Co si odnesete:

 

Objednat se můžete zde.

Aktuálně

POZOR ZMĚNA:
1.10.2020
1.10.2020

V současnosti poskytuji konzultace pouze on-line, prostřednictvím Skype. Termín je možno dohodnout telefonicky (i přes sms) nebo mailem. Platba předem na účet, před uskutečněním sezení. Děkuji za pochopení.Rychlý kontakt:
1.12.2016
1.12.2016

Ing. Lenka Horáková
mob.: (+420) 731 007 755
email: lenka@terapieprozivot.cz
skype: terapieprozivot